Kızılay Tekerlekli Sandalye İhalesini Tamamladı ve Sandalyelerini Teslim Aldı

Kızılay'ın her yıl düzenlediği tekerlekli sandalye ihalesi bu yılda yapıldı. İhtiyaç sahiplerini düşünerek toplam 600 adet tekerlekli sandalye alımı gerçekleştiren Kızılay, tekerlekli sandalyeleri deposuna indirdi.

Kızılay Tekerlekli Sandalye İhalesini Tamamladı ve Sandalyelerini Teslim Aldı

Kızılay Tekerlekli Sandalye İhalesini Tamamladı ve Sandalyelerini Teslim Aldı

Her yıl geleneksel bir hal alan Kızılay'ın tekerlekli sandalye ihalesi bu yılda yapıldı. Toplam 600 engelliyi sevindirecek olan Kızılay, tekerlekli sandalyelerini teslim aldı. Türkiye ve Dünya çapında sayısız yardım projesine imza atan Kızılay bu projelerinden biri olan tekerlekli sandalye yardımına bu yılda devam edecek. Yardıma muhtaç engellileri bu yılda unutmayan Kızılay, tekerlekli sandalye dağıtımını yine kendileri üstlendi. Sayısız insanın yardımına koşan Kızılay engelli insanlarında tekerlekli sandalye ihtiyaçlarını unutmayarak tekerlekli sandalye yardımlarını gerçekleştirecek.

Özellikli Manuel Tekerlekli Sandalye

Kızılay'ın bu yıl içerisinde dağıtacagı 600 adet tekerlekli sandalyeyi özenerek uzun araştırmalar sonucu belirledi. Toplamda 600 adet tekerlekli sandalyelerin 400 adeti yetişkin ve 200 adeti çocuk tekerlekli sandalyesi. Alacağı modelde ince eleyip sık dokuyan Kızılay en sonunda Poylin markalı modellere karar vererek tercihini yaptı. Poylin Medikal'in özel olarak üretimini gerçekleştirdiği modellerde yüksek özellikler göze çarpıyor. Kısa sürede bu kadar adet üretilip teslim edilmesine rağmen kalitenin ve ürün özelliklerinin üst düzeyde tutulduğu görülmektedir.

Yetişkin tekerlekli sandalyelerde özellikler oldukça fazla görülüyor. Katlanabilme, Ayak çıkarma, Sırt kırma, Dolgu Tekerlekler, Refakatçi Kullanımı Elçekler, Bas-Çıkar Arka Tekerlekler,Yan Kolçak Çıkarma, Türk Kızılay'ı Logosu, gece görüş için Şerit.

Poylin Medikal Üretimi ve Teslimatı Gerçekleştirdi

Poylin Medikal'in özel olarak üretimini gerçekleştirdiği Kızılay'ın ürünlerini Ankara'daki Kızılay'ın deposuna teslim etti. Bundan sonrasında Kızılay tarafından ürünlerin dağıtımına başlanacak. Türk Kızılayı'nın Ankara Deposunda teslimatı yakından takip eden Poylin Medikal Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Yeşiltaş, ''Böylesine geniş çaplı projenin içerisinde bulunmak bize gurur verdi. Bir çok projeye imza attık ancak Kızılay'ın gerçekten ne kadar güzel ve büyük işler yaptığını bildiğimiz için, bu projedeki ürünlerimizi özene bezene hazırladık. Türk Kızılayı ile birlikte bir projede bulunmak bizler için mutluluk kaynağı oldu'' dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.