Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı Tıp Bayramını Kutladı

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı Tıp Bayramı dolayısıyla düzenlediği etkinlik ile Tıp Bayramını kutladı. İş dünyasından da bir çok ismin katıldığı organizasyon WOW İstanbul Hotels'de gerçekleştirildi.

Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı Tıp Bayramını Kutladı

AK Parti İstanbul İl Sosyal Politikalar Başkanlığı tarafından düzenlenen programda kamu ve özel sağlık sektörü çalışanları bir araya geldi

WOW İstanbul Hotel' de düzenlenen organizasyonda katılımcılara İl Sağlık Müdürlüğü tarafından hazırlanan Vodafone Arena yanında düzenlenen terör saldırısı ve Fetö'nün 15 Temmuz darbe girişimi gecesi yaşanılanları anlatılan kısa film izletildi. 

Gecede konuşma yapan İl Sağlık Müdürü Kemal Memişoğlu; sağlık çalışanlarının hayatlarını insan kurtarmaya adadığını söyledi.

Ak Parti İl Başkanı Selim Temurci'de sağlık çalışanlarının Tıp Bayramı'nı kutladı. 15 Temmuz gecesi sağlık çalışanlarının özenle çalıştığını belirten Temurci, '' o gece hekimlerimizin sadece can kurtarmak için değil, vatan kurtarmak içinde sahada olduklarını gördüm. '' diye konuştu.

Selim Temurci, '' Sağlık politikalarını parti olarak çok önemsiyoruz. Çünkü insanı yaşatmadan devleti yaşatamayacağımızı biliyoruz. İnsanı yüceltmeyen hiç bir siyaset bu topraklarda başarılı olamaz.'' şeklinde konuştu.

Ayrıca Selim Temurci iş dünyasından katılımcılar ile bir arada sohbetler ederek fikir alışverişinde bulundu, son hatıra fotoğrafları çektirerek geceyi noktaladı.

Medikal sektörün önce firmalarından Poylin Medikal Yönetim Kurulu Başkanı ve Tekerlekli Sandalye Dünyası Kurusucu Serkan Yeşiltaş'da geceye katılan isimlerdendi. Tıp Bayramı'nı kutlayan Yeşiltaş; Tüm sağlık sektörü çalışanlarının Tıp Bayramı'nı kutlarım. Sağlık sektörü çalışanlarının her zaman el üstünde tutulması gerektiğini ve onlara verilen değerin daha da artmasını gerektiğini'' söyledi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.