Şampiy15iktaş !

2016-2017 Türkiye Süper Ligi Turgay Şeren Sezonunda Beşiktaş Şampiyonluğunu ilan ederek 3. yıldıza ulaştı.

Şampiy15iktaş !

33. Haftada Şampiyonluğunu İlan Etti

Beşiktaş 28 Mayıs pazar günü deplasmanda karşılaştığı Gaziantepspor'u yenerek, ligin bitimine 1 hafta kala şampiyonluğunu ilan etti. Tarihindeki 15. şampiyonluğuna ulaşan beşiktaş, armasına bir yıldız daha ekleyerek yıldız sayısını üçe çıkarmış oldu.

Avrupa Basınında Geniş Yer Aldı

Avrupa basınında Beşiktaş'ın şampiyonluğuna geniş yer verildi. Tüm avrupada üst üste 2. kez şampiyon olan ve 3. yıldızını armasına ekleyen Beşiktaş dün akşamın spor dünyasındaki gündemine oturmuş oldu.

Türkiye'nin Dört Bir Yanında Kutlamalar Yapıldı

Beşiktaş Gaziantepspor'u 4-0 yenerek ligin bitimine bir hafta kala ilan ettiği şampiyonluğun hemen ardından Türkiye genelinde Beşiktaş taraftarları sokaklara çıkarak şampiyonluklarını kutladı. 3. yıldızında coşkusu olan tüm taraftarlar başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere, yurt genelinde sokakları doldurdu.

Havalimanında Coşkulu Karşılama

Sabiha Gökçen Havalimanı'na 01.30 sularında gelen Beşiktaş kafilesi, yüzlerce siyah beyazlı taraftar tarafından coşkuyla karşılandı. Meşale yakıp tezahürat yapan taraftarlar, teknik direktör Şenol Güneş ve futbolculara sevgi gösterilerinde bulundu.

Siyah-beyazlı kafile, geniş güvenlik önlemi altında takım otobüsüne binerken, Nevzat Demir Tesisleri'ne hareket eden otobüs, taraftarların yoğun ilgisi nedeniyle havalimanından bir süre ayrılamadı. Kafile, polisin trafiği açmasının ardından Nevzat Demir Tesisleri'ne gidebildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.