Efsane Geri Döndü. Nokia 3310 Tekrar Satışta...

Gelmiş geçmiş tüm dünyada efsane olarak bilinen cep telefonu modeli Nokia 3310, Nokia tarafından yenilenen tasarımıyla tekrar üretilip satılmaya başladı.

Efsane Geri Döndü. Nokia 3310 Tekrar Satışta...

Nokia 3310 Efsanesi Geri Dönüyor

2000 Yılında ilk olarak üretilen Nokia 3310, cep telefonu devi Nokia tarafından yeniden üretildi. Kullanıcısını asla yarı yolda bırakmayan ve uzun ömürlü bataryası ile bilinen Nokia 3310 efsanesi geri dönüyor. Türkiye'de ne kadardan satılacak?

Cep telefonu devi Nokia tarafından 2000 yılında piyasaya çıkarılan Nokia 3310 tüm zamanların en çok satılan cep telefonu modeli olmuştu. Kullanıcısını hiç bir zaman yarı yolda bırakmayan ve günlerce bitmeyen bataryası ile vazgeçilmezlerimiz arasına girmişti. Son günlerde yeniden tasarlanıp üretileceği duyurulduğundan beri herkes tarafından merakla bekleniyordu. Yeni Nokia 3310 ile ilgili detaylar netlik kazandı. Piyasalara 59 Euro fiyat ile gireceği duyuruldu.

Renkli Ekran

Yeni Nokia 3310 eski seri 30 arabiriminde çalışan kök cihazlarına geri dönecek. Bununla birlikte bir renkli ekrana sahip olacak.

Farklı Renk Seçenekleri

Yeni Nokia 3310 bir çok renk seçeneği ile geliyor. Ön kapaklarının değiştirilebilir özelliğide bulunacak. Mobil cihazlar konusunda en güvenilir kaynak olarak bilinen Evan Blass'a göre geçen sene çıkarılan Nokia 150 ve orjinal Nokia 3310 karışımı bir ürün olacağı söylendi.

Diğer telefon modellerine göre Yeni Nokia 3310'un bataryası saatlerle değil, günlerle ölçülebilmektedir.

Sudan Ucuz Fiyatı İle Geliyor

Bir çok renk seçeneği ile çıkacak olan Yeni Nokia3310 59 Euro fiyatı ile satışa sunulacak. Özelliklere dair herhangi bir bilgi bulunmasa da telefonun fiyatına bakıldığında, orijinal 3310’a göre çok daha üstün özelliklere sahip bir telefon gelmeyeceğini söylemek mümkün.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.